PNEUMATYCZNA JEDNOGŁOWICOWA FAZOWARKA DO RUR FAZRT60AC
Brak oceny
Dodaj do ulubionych
12 miesięcy gwarancji
euromet.jpg
Kontakt z handlowcem:
Krzysztof Penkowski
E-mail: krzysztof.penkowski@eurometal.com.pl
Telefon: 603 400 333
Ważne!
Ilość
Dodaj do koszyka
Główne cechy
Szybka adaptacja do rozmiaru
Prosta wymiana głowic i matryc zaciskowych umożliwia obróbkę przedmiotów o różnych wymiarach.
Obszary zastosowań
  • Przemysł motoryzacyjny
  • Przemysł meblarski
  • Sprzęt sanitarny
  • Sprzęt fitness
  • Sprzęt medyczny
Dane techniczne Jednostka Wartość
Zakres średnicy zewnętrznej [mm] ∅ 6 - ∅ 60 mm (rury), ∅ 6 - ∅ 20 mm (pręty)
Długość obróbki: [mm] 25
Dokładność obróbki [mm] +/- 0,1
Prędkość obróbki [-] 3-6 sek/szt
Moc silnika głównego [-] 1,1 kW x 400 V x 50 Hz